Detajet e prones

TRS-417-661 Shitet vile 2 kateshe te Brryli - Tirane

Property ID : TRS-417-661

Shitje 380,000 Euro - Vila
352 m28 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet vile 2 kateshe te Brryli.
Vila ndodhet ne nje sip. trualli prej 253 m2.
Njolla e nderteses eshte me sip. 156 m2.
Secili kat ka nje sip 156 m2 + podrumi me sip. 40 m2.
Sip. totale e ndertimit eshte 352 m2.
Secili kat eshte I organizuar ne apartament 3+1.
Oborri eshte I rrethuar me mur me porte me vete.
Ka edhe nje garazh per parkimin e makines me sip 30 m2.
Objekti eshte me hipoteke.
Pozicionohet 10 m larg rruges kryesore dhe ka pamje nga rruga.
Ofrohet per biznes dhe eshte mjaft e pershtatshme per aktivitete te ndryshme
si: hotel, klinika mjekesore, zyra biznesi etj.
Cmimi 380.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme