Detajet e prones

TRS-417-669 Apartament 3+1 ne shitje ne rrugen “Irfan Tomini” - Tirane

  • 1
  • 3
  • 5
  • 7

Property ID : TRS-417-669

Apartamente ne shitje, Shitje 900 Euro m2 - Apartamente 3+1
118.5 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament ne rrugen “Irfan Tomini” ne katin perdhe te nje pallati ekzistues.
Apartamenti eshte me dy certifikata pronesie sepse nje pjese eshte bere me shtese. Mund te ndahet ne dy apartamente  .
Perkatesisht me sip. 59 m2 dhe 59.4 m2. Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi , soxhorno ,2 kuzhina , 2 tualete, te dyja me dritare.
Gjysma e apartamentit eshte parafabrikat dhe pjesa tjeter ndertim me tulla te kuqe.
Brenda eshte totalisht I restauruar.
Ofrohet pjeserisht me mobilim.
Me hipoteke.
Cmimi 900 euro/m2

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme