Detajet e prones

TRS-417-671Hotel ne shitje ne Durres. - Durres

Property ID : TRS-417-671

Shitje 7,500,000 Euro - Hotel
804 m272 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Hotel ne shitje ne Durres.
Ndodhet ne vijen e 2-te te plazhit,
sip e ndertimit eshte 804 m2, me 8 kate, ku secili kat ka 12 dhoma,
2 kate sherbim , si bar, resorant, salle konferencash, nje kat nentoke parkim.
Hoteli ka dhe nje pishine me dimensione 20 m x 8 m.
Ofrohet i mobiluar.
Shitet 7.5 milion euro.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme