Detajet e prones

TRS-417-676 Shitet dyqan te komuna e Paristit, prane EHV. - Tirane

  • lokacioni bujari dyqani

Property ID : TRS-417-676

Dyqane ne shitje, Shitje 100,000 Euro - Dyqan

Shitet dyqan te komuna e Paristit, prane EHV.
Ka nje siperfaqe prej  52 m2.
Ndodhet 20 m larg rruges kryesore.
Ka fasade 5.5 m.  Jepet me qera 40.000 lek/muaj.
Ka mundesi ndarje dhe ne dy dyqane nga  26 m2

Prone e rivleresuar 100.000 euro
Cmimi i shitjes  100.000 euro

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme