Detajet e prones

TRS-515-18 Apartament 2+1 ne shitje tek Fresku - Tirane

Property ID : TRS-515-18

Apartamente ne shitje, Shitje 66,000 Euro - Apartamente 2+1

Apartament ne shitje ne zonen e Freskut prane Teleferikut.
Ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit ne nje pallat te ri.
Ka nje siperfaqe prej 86 m2 dhe verande 65 m2 e cila ju ofron nje pa,je te mrekullueshme dhe plote ajer te paster.
Me hipoteke

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme