Detajet e prones

TRS-515-28 Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Qemal Stafa - Tirane

  • 20141209_174609
  • 20141209_174434
  • 20141209_174548
  • 20141209_174514

Property ID : TRS-515-28

Apartamente ne shitje, Shitje 1,100 Euro m2 - Apartamente 1+1
51.31 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Qemal Stafa
Ndfodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane Qendres Linkoln.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 51.3 m2 te organizuar ne; sallon sebashku me kuzhinen, dhome gjumi, tualet, ballkon dhe korisor.
Apartamenti ofrohet i mobiluar.
Aktualisht eshte i leshuar me qera.
Me orientim jug-lindje me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Me hipoteke.
Pallati eshte i ri me ashensore siguri, administrim si dhe ju ofrohet mundesia e blerjes se garazhit nentokesor

Cmimi 1100 euro/m2 i padiskutueshem

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme