Detajet e prones

TRS-515-29 Apartament 2+1 ne shitje ne Rrugen e Elbasanit - Tirane

  • 11023024_10204613926646576_1021287211_n
  • 11040091_10204613908046111_1255106266_n
  • 11040275_10204613919566399_613786125_n
  • 11047137_10204613919806405_315573737_n
  • 11047152_10204613914406270_2071122096_n
  • 11050935_10204613908686127_1106499528_n

Property ID : TRS-515-29

Apartamente ne shitje, Shitje 85,000 Euro - Apartamente 2+1
54 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament ne shitje ne rrugen e Elbasanit, prane “Lion Park”
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 54 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.
Ofrohet e mobiluar me kondicioner, telefeon etj.
Me orientim nga veri-lindja.
Pallati ju ofron siguri , ashensore, administrim.
Me hipoteke.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme