Detajet e prones

TRS-515-56 Apartament 1+1 ne rrugen Kongresi i Lushnjes - Tirane

  • 091120131230
  • 091120131231

Property ID : TRS-515-56

Apartamente ne shitje, Shitje 1,700 Euro m2 - Apartamente 1+1
58.81 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1, me sip. 58.5 m2 + truall 20 m2. I pershtatshem per biznes.Me hipoteke apartamenti dhe trualli.Ndodhet ne rrugen Kongresi i Lushnjes.Cmimi 1700 eur/m2.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme