Detajet e prones

TRS-515-78 Apartament i ri 2+1 mbrapa shkolles Besnik Sykja - Tirane

Property ID : TRS-515-78

Apartamente ne shitje, Shitje 90,000 Euro - Apartamente 2+1
1002 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament i ri 2+1 me sip. 100 m2, Kati 3 banim. Apartamenti eshte I organizuar ne: sallon I madh sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone, tualet dhe koridor. I orientuar nga jug-lindja dhe perendimi. Ofrohet i mobiluar. Ndodhet mbrapa shkolles Besnik Sykja.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme