Detajet e prones

TRS-515-9 Shitet apartament i ri 2+1 me sip.122 m2, ndodhet prane pallatit me shigjeta - Tirane

  • 12
  • 1
  • 8

Property ID : TRS-515-9

Apartamente ne shitje, Shitje 75,000 Euro - Apartamente 2+1
1222 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament I ri 2+1 me sip.122 m2, ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit me hyrje te personalizuar ne tarace. Me hipoteke. Orientimi jug perendim. Ka sallon, kuzhine te vecuar, 2 tualete njera me dritare dhe tjetra me ajrosje, 2 dhoma gjumi, korridor dhe 2 ballkone me orientim nga lindja dhe tjetri nga perendimi. Ndodhet prane Pallati me Shigjeta.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme