Detajet e prones

TRR-516-460 Apartament 2+1 me qera prane stadiumit Qemal Stafa - Tirane

  • 5
  • 9
  • 10
  • 15
  • 16
  • 19
  • 20
  • 22
  • 24

Property ID : TRR-516-460

Apartamente me qera, Qera 600 Euro /muaj - Apartamente 2+1
114 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera prane stadiumit Qemal Stafa.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 114.3 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.
Apartamenti ka punime te brendshme teper cilesore si:dritaret dopio xham
pajisura me grila, sistem chiller ngrohje dhe ftohje, sistem modern ndricimi,
Apartamenti ka orientim nga jug-perendimi.
Ofrohet i arreduar.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore siguri , administrim
dhe ka akses ne rruget kryeore te Tiranes, te aksesueshme me kembe.
Ka garazh nentokesor me qepen te mbyllur me siperfaqe 23 m2.
Cmimi 600 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme