Detajet e prones

TRS-516-464 Apartament 3+1 ne shitje prane Diplomat 1 - Tirane

 • 8
 • 9
 • 11
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 18
 • 22
 • 23
 • 24

Property ID : TRS-516-464

Apartamente ne shitje, Shitje 1,250 Euro /m2 - Apartamente 3+1
120 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje prane Diplomat 1.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ndertuar ne vitin 1998.
Apartamenti ka nje siperfaqe neto(pa ambjentet e perbashketa)
120 m2 te organizuar ne: sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi,
2 tualete pa dritare, 2 koridore dhe ballkon.
Dritaret jane pajisura me grila, me orientim jug -perendim
me drite dielli gjate gjithe dites, jepet pjeserisht i mobiluar.
Pallati eshte i pajisur me ashensore, me siguri, administrim dhe
me mundesi parkimi nentokesor.
Me hipoteke.
Pozicionohet ne nje zone te qete per banim dhe pallati ka akses
ne Blv. Bajram Curii, Blv Gjergj Fishta, rrugen Sulejman Delvina etj.
Cmimi 1250 euro/m2

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme