Detajet e prones

TRS-517-661 Shitet apartament 2+1 te Don Bosko. - Tirane

  • 1
  • 3
  • 8
  • 9
  • 11
  • 13
  • 14

Property ID : TRS-517-661

Apartamente ne shitje, Shitje 130,000 Euro - Apartamente 2+1
116 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 te Don Bosko.
Apartamenti ka nje sip. 126 m2 (e perbashket) dhe 116 m2 neto.
Ndodhet ne katin e 9-te te nje kompleksi rezidencial.
Hapesira eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje soxhorno e madhe ku bashkohen funkionet e ngrenies,
gatimit dhe ndenjes, 2 tualete me dritare, nje ballkon.
Ofrohet totalisht e mobiluar me mobilim bashkekohor.
Orientimi eshte nga veriu. Me hipoteke.
Cmimi 130.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme