Detajet e prones

TRS-517-664 Shitet vile 3 kateshe ne Rrugen “Irfan Tomini” - Tirane

  • 4
  • 7
  • 20
  • 21
  • 27
  • 28

Property ID : TRS-517-664

Shitje 400,000 Euro - Vila
1100 m222 Dhoma Gjumi8 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet vile 3 kateshe ne Rrugen “Irfan Tomini”
Ka nje sip. totale ndertimi prej 1100 m2.
Secili kat ka nje sip. 370 m2.
Sip. e truallit 500 m2.
Ka 8 tualete, 22 dhoma gjithsej.
Oborri eshte I rrethuar me mur dhe porte me vete.
Gjithashtu ka vend edhe per parkim.
Vila eshte me punime cilesore.
Eshte mjaft e pershtatshme si per banim, ashtu edhe
per aktivitete te ndryshme si shkolla, kopesht femijesh, zyra te ndryshme etj.
Cmimi 400.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme