Detajet e prones

TRS-517-676 Dyqan ne shitje te Tirana e Re. - Tirane

Property ID : TRS-517-676

Dyqane ne shitje, Shitje 3,000 Euro m2 - Dyqan

Shitet dyqan me sip. 103 m2 total prej te cilave 74 m2 eshte sip. e dyqanit
dhe 29 m2 eshte verande e mbyllur.
Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje qender komerciale dhe biznesi teper moderne me shkalle elektrike,
ne qender te Tiranes se Re ku jane pozicionuar shume aktivitete dhe biznese te ndryshme.
I pershtatshem per aktivitete te ndryshme.
Me hipoteke njesi.
Cmimi 3000 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme