Detajet e prones

TRS-517-682 Shitet biznes parukerie ne Bulevardin Gjergj Fishta - Tirane

  • 1

Property ID : TRS-517-682

Okazione, Shitje 3,800 Euro - Ambjente biznesi
45 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet biznes parukerie ne Bulevardin Gjergj Fishta.
Sip. e dyqanit eshte 45 m2.
Biznesi eshte totalisht i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme per parukeri si :
2 poltrone parukerie, 2 tavolina per thonj me xhel, dhome masazhi e kompletuar.
Te gjitha pajisjet jane te reja.
Me aktivititet dhe klientel te ngritur.
Cmimi i biznesit OKAZION eshte 3800 euro.
Cmimi i qerase se dyqanit 350 euro.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme