Detajet e prones

TRS-517-683 Dyqan ne shitje ne Bllok - Tirane

Property ID : TRS-517-683

Shitje 260,000 Euro - Dyqan

Dyqan ne shitje ne Bllok
Dyqani ka nje sip 64 m2 dhe ndodhet buze rruges kryesore e cila eshte nje nder
rruget me te frekuentuara te qytetit.
Me hipoteke.
Cmimi 260.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme