Detajet e prones

TRS-517-685 Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Durresit. - Tirane

Property ID : TRS-517-685

Apartamente ne shitje, Shitje 80,000 Euro - Apartamente 2+1
80 m22 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Durresit.
Apartamenti ka nje siperfaqe 80 m2
Ndodhet ne katin e trete dhe ofrohet totalisht e mobiluar.
Me hipoteke.
Cmimi 80.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme