Detajet e prones

TRS-517-687 Shitet apartament 3+1 te Don Bosko. - Tirane

  • 2

Property ID : TRS-517-687

Apartamente ne shitje, Shitje 150,000 Euro - Apartamente 2+1
2 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 te Don Bosko.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 134.1 m2 (e perbashket) dhe 115 m2 (individuale)
Me certifikate pronesie
Ndodhet ne katin e 3 nga toka.
Kati i pare banim.
Eshte e organizuar ne soxhorno te madhe , ambjent gatimi me vete me dritare , 3 dhoma gjumi , 2 tualete ku njera eshte me dritare
Ka verande me siperfaqe prej 140m2 me pamje fantastike , reklasues , e mobiluar dhe mabjente clodhese gjelberim brenda verandes eshte pershtatur nje kend gatimi e cila ka komunikim me veranden dhe me dhomen e gjumit , e cila mund te funksionoje dhe si garsoniere me vete.
Cmimi i shitjes 150.000 euro. 

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme