Detajet e prones

TRS-517-689 Shitet ambjent gjysem podrum me sip. 140 m2 te Tirane e Re - Tirane

  • 13
  • 15

Property ID : TRS-517-689

Dyqane ne shitje, Shitje 120,000 Euro - Ambjente biznesi, Dyqan

Shitet ambjent gjysem podrum me sip. 140 m2 te Tirane e Re.
Ka shkalle me vete nga jashte. Brenda eshte totalisht i restauruar,
me sistem ultra modern aspirimi dhe me linje 3 fazori, ndarje gipsi etj.
Eshte mjaft e pershtatshme per klinika mjekesore, petshop-veterineri, palester. etj.
Me hipoteke.
Cmimi 120.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme