Detajet e prones

TRS-517-692 Shitet vile 3 kateshe ne Sauk - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Property ID : TRS-517-692

Shitje 450,000 Euro - Vila
500 m25 Dhoma Gjumi4 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet vile 3 kateshe ne Sauk.
Vila ka nje sip. totale ndertimi prej 500 m2 prej te cilave 46 m2 eshte veranda e cila
eshte e mbuluar me tende druri dhe e sistemuar.
Sip e truallit eshte 950 m2. Oborri eshte i rrethuar me porte me vete.
Kati perdhe ka nje kuzhine + tualet,
Kati I pare ka 3 dhoma gjumi + 2 tualete.
Kati I dyte ka 1 dhome te madhe 60 m2 + 1 tualet.
Vila eshte me sistem ngrohje me chiller dhe oborri jashte eshte I sistemuar dhe I gjelberuar.
Ka ne project edhe pishinen por nuk eshte ende e perfunduar.         Cmimi 450.000 Euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme