Detajet e prones

TRS-615-102 Dyqan ne shitje 120.77 m2 prane Stadiumit Dinamo

Property ID : TRS-615-102

Dyqane ne shitje, Okazione, Shitje 3,500 Euro /m2 - Dyqan
120.77 m2  Shto ne liste Printo

Dyqan ne shitje 120.77 m2 prane Stadiumit Dinamo
Shitet dyqan me sip.105.69 m2 + 15.08 m2 siperfaqe e perbashket.
Ka 80 m2 verande te shfrytezueshme perpara si dhe vend parkimi per makina perpara tij.
I pershtatshem per cdo lloj biznesi, restorant, bar etj.
Ndodhet ne Tirane te Re, prane Stadiumit Dinamo ne nje nga zonat e frekuentuara nga njerezit.Me hipoteke

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme