Detajet e prones

TRS-615-114 Bar ne shitje me sip. 66 m2+80 m2 ne Myslym Shyri - Tirane

Property ID : TRS-615-114

Dyqane ne shitje, Shitje 180,000 Euro - Bar
66 m2 +80 m2  Shto ne liste Printo

Lokal ne shitje ne Myslym Shyri 20 m larg rruges kryesore..
Ka nje siperfaqe prej 66 m2+ 80 m2 lulishte te shfrytezueshme.
Ka hapsira dhe pamje te gjelberuara.
Me hipoteke.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme