Detajet e prones

TRS-615-115 Dyqan ne shitje ne Bllok - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Property ID : TRS-615-115

Dyqane ne shitje, Shitje 450,000 Euro - Dyqan
132 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent ne shitje buze rruge prane sheshit Willson.
Ndodhet ne katin e pare dhe te 2-te ne nje ndertese buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 132 m2 te organizuar ne:
-Kati i 1-re prej 22 m2 ku a te perfshire dhe nje kend kuzhine te vogel me fasade prej 5.5 m
-Kati i 2-te me siperfaqe prej 110 m2 eshte e organizuar ne 2 ambjente te medha dhe tualet dhe fasade 12 m nga rruga kryesore.
Lidhja behet me shkalle te brendshme.
Punimet e brendshme teper cilesore ku pikasen eshe dyert prej druri dhe me dizenjo, pllakat, shkallet etj.
Ka lulishte te shfrytezueshme prej 33 m2.
E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti si zyra, ekspozite, dyqan nusesh, dhe aktivitete te tjera tregetare.
Pozicioni i prones eshte avantazh i saj pasi pozicionohet buze rruge, te frekuentuar nga njerez prane institucioneve, dyqaneve, restoranteve dhe prane zones se Bllokut.
Me hipoteke
Cmimi 450.000 euro

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme