Detajet e prones

TRS-615-123 Apartament 1+1 ne shitje ne Sarande - Sarande

  • IMG_20150322_090729

Property ID : TRS-615-123

Apartamente ne shitje, Shitje 1,000 Euro /m2 - Apartamente 1+1
65 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 ne shitje ne Srande.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nja pallat te ri.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne : sallon sebashku me kuzhinen, 1 dhome gjumi,tualet, ballkon dhe koridor.
Me pamje te plote nga deti ne drejtim te Korfuzit, ballkoni ju ofron nje pamje te mrekullueshme.
Pallati eshte i pajisur me ashensore.
Jane kryer te gjitha instalimet.
Me hipoteke.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme