Detajet e prones

TRS-615-124 Shitet ambient tek Stadiumi Dinamo ,prane parkut Kombetar - Tirane

  • 20140603_155027
  • 20140603_155341
  • 20140603_155402
  • 20140603_155411
  • 20140603_155442
  • 20140603_155513
  • 20140603_155525
  • 1
  • 3

Property ID : TRS-615-124

Dyqane ne shitje, Shitje 2,800 Euro m2 - Bar, Dyqan
112  m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet ambient tek Stadiumi Dinamo ,prane parkut Kombetar
Ambienti ka nje siperfaqe pre 112 m2
Ka punime cilersore dhe bashkohore
Ndodhet ne nje zone pedonale qe ka levizje te shumte njerzish.
Tashme po behen investime te tjera,qe e ben vendodhjen e ambienti akoma me me shume vlere
Eshte majft i pershtatshem per biznese elitare,zyra,klinike etj
Ambienti momentalisht eshte me qera
Cmimi : 2850 euro / m2

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme