Detajet e prones

TRS-615-132 Apartament ne shitje 2+1 perballe Komisiariatit Nr.4 - Tirane

  • 4
  • 6
  • 8
  • 11
  • 13
  • 18

Property ID : TRS-615-132

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 450 Euro /m2 - Apartamente 2+1
120 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament ne shitje 2+1 perballe Komisiariatit Nr.4 ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne pallat te ri buze rruges kryesore, pa ashensore.
Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare si dhe koridor te gjere.
Apartamenti ne brendesi te tij ka punime cilesore.
Me orientim veri-lindje.
Ofrohet ne mobilim kundrabufe e re.
Dritaret jane te pajisura me rrjete.
Ne cdo kat jane 2 hyrje.
Me hipoteke

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme