Detajet e prones

TRS-615-140 Apartament 2+1 ne shitje tek Pazar i RI - Tirane

 • 20140406_193343
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Property ID : TRS-615-140

Apartamente ne shitje, Shitje 1,250 Euro /m2 - Apartamente 2+1
117  m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje tek Pazar i RI.
Ndodhet ne katin e 7 ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 117 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, koridor dhe ballkon.
me orientim jug-lindje apartamenti eshte i ndricuar nga drita e diellit gjate gjithe dites.
Ofrohet e kompletuar me kundrabufe, frigorifer, lavatrice etj.
Me hipoteke.
Pallati ju ofron siguri , administrim , ashensore dhe mundesi parkimin.
Ndodhet shume afer qendres se Tiranes dhe rrugeve kryesore.

Cmimi i shitjes 1250 euro/muaji

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme