Detajet e prones

TRS-616-479 Apartament 2+1 ne shitje ne Durres - Durres

Property ID : TRS-616-479

Apartamente ne shitje, Shitje 900 Euro /m2 - Apartamente 2+1
115 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje ne Durres
Ndodhet ne katin e 5-te ne pallat te ri ne Bulevardin Dyrrah.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri, administrim ndertim
i vitit 2016 me punime teper cilesore , dritaret alumin etj
Cmimi 900 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme