Detajet e prones

TRS-616-481 Apartament 2+1 ne shitje tek Ambasador 3 - Tirane

Property ID : TRS-616-481

Apartamente ne shitje, Shitje 1,650 Euro /m2 - Apartamente 2+1
258 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje tek Ambasador 3
Ndodhet ne katin e 21-te ne pallat te ri prane Stadiumit Qemal Stafa
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 258 m2 te organizuar ne:
sallon, kuzhine e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2ballkone , sauna etj
Apartamenti ka nje orientim 360 grade duke ju ofruar pamje nga Qyteti i
Tiranes
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri, administrim ndertim
i vitit 2016 me punime teper cilesore , dritaret alumin etj

Me hipoteke
Cmimi 1650 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme