Detajet e prones

TRS-616-482 Apartamente ne shitje ne Durres - Durres

  • 1+1
  • 1+1+1
  • 1+1+1+1
  • 2+1
  • 2+1+1
  • 3+1
  • 3+12+2
  • 4+1

Property ID : TRS-616-482

Apartamente ne shitje, Shitje 900 Euro /m2 - Apartamente 1+1, Apartamente 2+1, Apartamente 3+1
95-119-254 m2  Shto ne liste Printo

Apartamente ne shitje ne Durres
Ndodhen ne nje pallat me punime cilesore ne rrugen
Taulantia, vetem disa metra larg detit.
Apartamentet ndodhen ne katet e siperme te Godines
duke ju ofruar nje pamje te mrekullueshme te Qytetit te
Durresit dhe te detit
Disponohen apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1 me siperfaqe qe variojne
nga 95 m2 -119 m2-202 m2-254 m2 etj.
Apartamentet kane punime teper cilesore, me ambjente te shtruara me parket
dritaret alumin etj.
Godina ka ashensore, sigrui, administrim parkime nentokesore
duke ju ofruar te gjitha fasilitetet per nje jete sa me komode
Me hipoteke
Cmimi 900 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme