Detajet e prones

TRS-616-486 Apartament 2+1 ne shitje perballe Minibashkise Nr.1 dhe 2

 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 15
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22

Property ID : TRS-616-486

Apartamente ne shitje, Shitje 1,150 Euro /m2 - Apartamente 2+1
110 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 ne shitje perballe Minibashkise Nr.1 dhe 2
Ndodhet ne katin e 4-rt banim ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne:
sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete njeri me dritare
2 ballkone.
Me orientim nga jugu dhe veriu.
Me hipoteke.
Pallati eshte i ri me ashensore, siguri dhe administrim.
Me hipoteke.
Cmimi 1150 euro/m2 i diskutueshem

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme