Detajet e prones

TRS-617-670 Shitet partament 2+1 prane Inxhinierise se Ndertimit - Tirane

 • 2
 • 5
 • 10
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 19
 • 21
 • 22

Property ID : TRS-617-670

Shitje 100,000 Euro - Apartamente 2+1
85.91 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet partament 2+1 prane Inxhinierise se Ndertimit
Apartamenti ka nje sip. 85.91m2.
Hapesira eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe 2 tualete.
Ofrohet edhe nje garazh me sip 13,52 m2
Cmimi 100.000 euro me gjithe garazh.

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme