Detajet e prones

TRS-617-671 Shitet apartament 2+1 te Misto Mame - Tirane

Property ID : TRS-617-671

Shitje 680 Euro m2 - Apartamente 2+1
1232 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 2+1 perballe Misto Mame.
Ndodhet ne katin e 2-te.
Ka nje sip 123 m2 dhe me dy tualete.
Orientimi lindje.
Ofrohet e mobiluar. Me hipoteke.
Cmimi 680 euro/ m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme