Detajet e prones

TRS-617-693 Shitet apartament 3+1 ne rrugen “Muhamet Gjollesha” - Tirane

  • 3+1

Property ID : TRS-617-693

Apartamente ne shitje, Shitje 900 Euro m2 - Apartamente 3+1
134,97 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 3+1 ne rrugen “Muhamet Gjollesha”
Apartamenti ka nje sip 134.97 m2 dhe ndodhet ne katin e 4.
Hapesira eshte e organizuar ne 2 tualete, 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe ballko.
Apartamenti ka punime cilesore, me vetrata alumini dopioxham, me grila,
me instalime per sistem ngrohje dhe ftohje.
Gjithashtu ka dhe garazh me vete me cmimin 10.000 euro qe mund te jete nje zgjedhje preferenciale.
Cmimi 900 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme