Detajet e prones

TRS-617-699 Jepet me qera vile 3 kate ne rrugen nacionale Tirane – Mullet - Tirane

Property ID : TRS-617-699

Qera 5,000 Euro m2 - Vila
500 m23 Dhoma Gjumi3 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet vile 3 kate ne rrugen nacionale Tirane – Mullet.
Kati i pare: 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, dhome gatimi dhe ngrenie.
Kati i dyte: 1 dhome gjumi, nje studio, sallon ndenje me oxhak, 2 ballkone, 2 tualete, njeri prej tyre me vaske.
Podrumi me sip. 80 m2 per lavanderi dhe ambjente sherbimi. .
Siperfaqja totale 500 m2 .
E mobiluar totalisht e arreduar dhe parket dhe dru suedez.
Ka oborr dhe kopesht te gjelberuar me sip 7 dylym.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme