Detajet e prones

TRS-617-701 Shitet Papafingo te Liqeni I Thate - Tirane

 • 2
 • 3
 • 4
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16

Property ID : TRS-617-701

Apartamente ne shitje, Shitje 1,000 Euro m2 - Apartamente 3+1
360 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet Papafingo te Liqeni I Thate.
Ndodhet ne katin e 7 dhe ka nje siperfaqe prej 360m m2
Orientimi nga te gjitha anet.
Hapesira eshte e organizuar ne 1 sallon ndenje, 1 kuzhine gatimi,
1 dhome oxhaku, 1 ballkon per barbeque, 3 dhoma gjumi, 1 lavanderi, 2 tualete, 1 depo.
Apartamenti funksionon me panele diellore, me kaldaja dhe kondicionere.
Veranda nga perpara ofron nje pamje te mrekullueshme nga liqeni artificial dhe komplet Tirana.
Cmimi 1000 euro/m2.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme