Detajet e prones

TRS-617-702 Shitet apartament 1+1 te rruga Islam Alla. - Tirane

 • 1cc33924-3832-4c9c-b461-2c72f82992e8
 • 0b4f84cb-3889-4904-8bf9-da27b3118b66
 • 8d9b4a66-3922-4dc2-a77b-52d64db29d5b
 • 860b8c22-10d0-4378-a8bf-8f706e090cc9
 • 8784e11e-1dbf-417b-97a0-5edc8f6d504e
 • c7e232d3-9e61-419f-8996-e9bcf4909726
 • c7f834d9-d1a8-4501-bb72-0c85ad8b29fb
 • d4f130c7-f27d-4644-a8f4-61785de00091
 • d4305935-6fa4-495d-bbac-58788a0ddbfb
 • e653240a-3872-4854-abc8-955ea92a804e

Property ID : TRS-617-702

Apartamente ne shitje, Shitje 95,000 Euro - Apartamente 1+1
60 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 te rruga Islam Alla.
Ndodhet ne katin e 6 banim , pallat i ri me ashensor ,
Eshte totalisht i rikonstruktuar nga e para.
I sapo mobiluar , me te gjitha te reja me arkitekt .
Me siperfaqe. 60 m2 me hipotekek dhe 66 m2 me sipefaqe te perbashket .
Ambjenti eshte i organizuar , ne koridor soxhorno , gatim , ngrenie ndenje ,1 dhome gjumi ,dhe 1 tualet .Ndodhet ne qender te Tiranes midis rruges Myslym Shyri dhe Rruges Kavajes ,ne rrugen Islam Alla.Ka akses shume te mire per levizje me qendren e Tiranes .
Ka Orientimi lindje.
Cmimi 95.000 euro (1439 euro) Shitet ashtu sic eshte i mobiluar

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme