Detajet e prones

TRS-617-703 Dyqan ne shitje ne bulevardin Gjergj Fishta - Tirane

Property ID : TRS-617-703

Dyqane ne shitje, Shitje 2,000 Euro m2 - Dyqan

Dyqan ne shitje ne bulevardin Gjergj Fishta.
Ka nje sip. 71 m2 dhe ndodhet ne katin perdhe, buze rruge.
Cmimi 2000 euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme