Detajet e prones

TRS-617-704 Shitet apartament 1+1 te Bulevardi Zogu I. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Property ID : TRS-617-704

Apartamente ne shitje, Shitje 99,000 Euro - Apartamente 1+1
87 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet apartament 1+1 te Bulevardi Zogu I.
Apartamenti ka nje sip. 87 m2.
Ndodhet ne nje pallat te ri me siguri dhe administrim.
Ndodhet ne katin e 7 nga toka dhe Kati i 5 banim.
Me hipoteke.
Cmimi 99.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme