Detajet e prones

TRS-617-708 Shitet vile te Rruges e Kavajes. - Tirane

  • 6
  • 7
  • 8

Property ID : TRS-617-708

Shitje 650,000 Euro - Vila

Shitet vile 2 kateshe prane Rruges se Kavajes.
Vila ka nje sip totale ndertimi 257 m2, ndertuar ne nje truall me sip. 470 m2.
Sip e bazes se ndertimit eshte 128, 5 m2.
Sip e truallit te lire eshte 341, 5 m2.
Oborri me dimensione 20 x 23.5.
Oborri eshte I rrethuar me mur me vete.
Vila ka 2 dhoma, 2 tualete dhe 2 soxhorno.
Dimensionet e dhomave jane 4 m x 4 m, dimensione e soxhornos jane 4 m x 8 m.
Hapesira e jashtme eshte shume e mire, gje qe te jep mundesine ta shfrytezosh jo vetem per biznes,
por edhe per banim.
I pershtatshem per bar- restorant, pizzeria etj.
Cmimi  650.000 euro

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme