Detajet e prones

TRS-617-709 Shitet biznes bar-kafe dhe vinoteke me sip 130 m2 + verande 40 m2 - Tirane

Property ID : TRS-617-709

Shitje 20,000 Euro - Ambjente biznesi, Bar
170 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet biznes bar-kafe dhe vinoteke me sip 130 m2 + verande 40 m2.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe eshte i kompletuar ne menyre moderne.
Ka 40 m verande te shfrytezueshme me 10 komplete tavolinash si dhe nje fasade 11 m.
Gjithashtu ka edhe nje kuzhine gatimi per fast food si dhe magazine.
Ndodhet ne nje pozicion shume te mire buze rruge kryesore prane Blv.Gjergj Fishta.
Lokali eshte me aktivitet dhe klientele te ngritur prej disa vitesh.
Biznesi shitet me cmim 20.000 euro.
Cmimi i qerase eshte 1400 euro/muaj.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme