Detajet e prones

TRS-617-710 Shitet objekt 2 kateshShitet objekt 2 katesh paralel me autostraden Tirane-durres , ne segmentin e Rruges Kmy , Top chanel,mezez - Tirane

Property ID : TRS-617-710

Shitje 500,000 Euro - Ambjente biznesi, Apartamente 3+1, Magazine

Shitet objekt 2 katesh paralel me autostraden Tirane-durres , ne segmentin e Rruges Kmy , Top chanel,mezez
Sip. e truallit eshte 850 m2.
Sip. totale e ndertimit eshte 730 m2.
Objektet 1 kateshe jane secili nga 170 m2 dhe sherbejne si magazina.
Objekti 2 katesh: Kati i pare me sip. 250 m2 dhe sherben si magazine
Kati i 2 me sip. 250 m2, i organizuar ne 2 apartamente 3+1, Me 3 dhoma, 1 dhome ndenje dhe 2 tualete.
Eshte e pajisur me sistem ngrohje.
Hyrjet jane te mobiluara.
Me hipoteke.
Cmimi i shitjes  500.000 euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme