Detajet e prones

TRS-617-711 Shiten magazina ne autostraden TR-Dr - Tirane

Property ID : TRS-617-711

Shitje 1,000,000 Euro - Ambjente biznesi, Magazine, Vila

Shiten magazina ne autostraden TR-Dr
Gjithsej jane 3 objekte ne nje sip trualli 3700 m2 :
1.Kapanon me sip. 1093 m2. Ka nje lartesi prej 7 m, 2 m prej te cilave jane nentoke. Me tavan industrial.
2.Kapanon me sip. 370 m2. Lartesia eshte 6m.
3.Vile 3kateshe po brenda ketij ambjenti.
Me sip ndertimi 294 m2.Vila eshte e organizuar ne 2 kate zyra dhe 1 kat banim.
Cmimi 1 milione euro

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme