Detajet e prones

TRS-617-718 Shitet dyqan ne rrugen “Petro Nini Luarasi” - Tirane

  • 3
  • 4

Property ID : TRS-617-718

Dyqane ne shitje, Shitje 1,000 Euro m2 - Dyqan
30 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet dyqan ne rrugen “Petro Nini Luarasi”
Dyqani ka nje sip. 20 m2 (ne fakt, 30 m2) dhe eshte perafersisht 80 cm i ngritur nga niveli 0.
Eshte me shkalle me vete nga jashte dhe me tualet.
Mjaft i pershtatshem per zyra.
Me hipoteke njesi.
Cmimi 1000 euro/m2

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme