Detajet e prones

TRS-617-719 Dyqan ne shitje buze rruge ne bulevardin Gjergj Fishta. - Tirane

Property ID : TRS-617-719

Dyqane ne shitje, Shitje 2,000 Euro m2 - Dyqan

Dyqan ne shitje buze rruge ne bulevardin Gjergj Fishta.
Ka nje sip. 71 m2 dhe ndodhet ne katin e pare me shkalle nga jashte.
Cmimi i shitjes 2000 euro/m2.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme