Detajet e prones

TRS-715-146 Shitet ambjent 200 m2 ne Qender te Tiranes - Tirane

  • 14
  • 13
  • 11
  • 10
  • 8
  • 5
  • 3
  • 2
  • 1

Property ID : TRS-715-146

Apartamente ne shitje, Okazione, Shitje 1,300 Euro /m2 - Ambjente biznesi
200 m27 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Shitet ambjent 200 m2 ne Qender te Tiranes.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat i ndertuar ne vitin 2005 prane rruges kryesore.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 200 m2 te organizuar ne 7 dhoma, koridor dhe 2 tualete.
Ne kete kat ndodhet vetem ky ambjent si dhe pallati eshte i pajisur me ashensore.
Ambjenti ka hyrje nga pallati si dhe hyrje te vecante.
Me hipoteke.
Cmimi 1300 euro/m2.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme