Detajet e prones

TRS-715-155 Apartament 3+1 ne shitje prane Stadiumit Qemal Stafa - Tirane

  • 01102013903
  • 01102013790
  • 01102013798
  • 01102013867
  • 01102013887
  • 01102013923
  • 09102013971
  • 181020131053
  • 181020131059

Property ID : TRS-715-155

Apartamente ne shitje, Shitje 230,000 Euro - Apartamente 3+1
130 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje prane Stadiumit Qemal Stafa
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri me punime cilesore.
Ka nje siperfaqe prej 130  m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi,  2 tualete, koridor dhe ballkon.
Me orientim jug-lindje-perendim te gjitha dhomat jane te ndricuara nga drita e diellit gjate gjithe dites.
Punimet e brendshme jane mjaft cilesore ku mund te permendim:  sistem ngrohje qendror me gaz, kondicioner etj.
E vecanta e ketij apartamenti eshte pamja shplodhese dhe e gjelberuar qe ju ofron ballkoni me pamje panormaike nga pishat e Parkut Kombetar nga Juvenilja ku ju mund te kaloni nje mbazdite te kendshme.
Uje te Selites dhe drita 24-h, ashensore siguri dhe administrim.Pallati pozicionohet ne nje nga zonat te preferuar nga te huajt dhe vendasit shume prane Liqenit Artificial te Tiranes.
I zoti e merr me qera 600 euro/muaj me kontrate 2 vjecare.
Me hipoteke.
Cmimi i shitjes 230.000 euro

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme