Detajet e prones

TRS-715-157 Apartament 3+1 ne shitje ne Myslym Shyri - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Property ID : TRS-715-157

Apartamente ne shitje, Shitje 139,000 Euro - Apartamente 3+1
130 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 3+1 ne shitje ne Myslym Shyri.
Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje pallat te ndertuar ne 1997.
Pallati eshte i pajisur me ashensore.
Ka nje siperfaqe prej 130 m2 te organizuar ne : salllon te madhe sebashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 koridore dhe 2 ballkone.
Me shkalle te brendshme lidhesh me papafingon e cila ka nje siperfaqe prej 16 m2.
Ofrohet bosh.
Me hipoteke.
Me orientim lindje-perendim, me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Zona ku pozicionohet pallati eshte mjaft e preferuar duke ju ofruar te gjitha fasilitetet per nje jete sa me komode.

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme