Detajet e prones

TRS-715-158 Apartamente ne shitje prane Mondialit - Tirane

  • 2+1 kat 1 new
  • 2+1, ka1 new
  • 2+1, ka2 new
  • 2+1, kati 5 new
  • 3+1, ka3 new
  • 3+1, kati 4
  • garsoniere
  • pamje

Property ID : TRS-715-158

Apartamente ne shitje, Shitje 1,000 Euro /m2 - Apartamente 2+1, Apartamente 3+1

Apartamente ne shitje prane Mondialit.
Shiten apartamente ne nje pallat ne ndertim me punime cilesore , buze rruges kryesore si me poshte:
-Garsoniere me siperfaqe 31.1 m2, kati I 1 banim.
-Apartament 1+1 me siperfaqe 48.3, kati 1 banim.
-Apartament 2+1 me siperfaqe 72.8 m2-88.4 m2-85.6 m2 kati 1-5-6 banim
-Apartamente 3+1 me siperfaqe 130.2 m2-101.6 m2-130.2 m2-131.3 m2-155.2 m2 , kati 1-2-3-4-5 banim.
Cmimi 1000 euro/m2.
Punimet perfundojne ne muajin dhjetor.
Pallati ka punime mjaft cilesore duke ju ofruar siguri, administrim ashensore, parkim nentokesor si dhe infrastrukture te rregullt.
Ndodhet prane 21 dhjetorit, rruges Muhamet Gjollesha, Condor Center etj.
Me hipoteke.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme